Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

Kód: 839453
214,84 € 179,03 € bez DPH
Skladom (1 KS)
Môžeme doručiť do:
24.6.2021
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.22 kg
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
TuNakupim.sk nájdete na GLAMI.sk