Cisco GLC-SX-MMD-RF, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH

Kód: 839415
106,82 € 89,02 € bez DPH
Skladom (2 KS)
Môžeme doručiť do:
3.8.2021
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.24 kg
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
TuNakupim.sk nájdete na GLAMI.sk