Informácie o stave balíka

Online stav balíka - Kuriér DPD

Zadajte číslo balíka (nie objednávky) a heslo, ktoré ste obdržali v SMS od spoločnosti DPD na tejto stránke: www.dpd.sk

Online stav balíka - Slovenská pošta

Zadajte podacie číslo zásielky (nie objednávky), ktoré ste obdržali v emaile alebo SMS od Protein.sk na tejto stránke: www.posta.sk

Čas odoslania:

O odoslaní Vašej objednávky Vás budeme informovať emailom a SMS správou, ktoré zasielame denne v rozmedzí 15:00-18:00 hod.
Zásielku očakávajte približne o 1-3 pracovné dni (podľa spôsobu doručenia).
Keď Vám zásielka nepríde do 3 pracovných dní od doručenia potvrdzujúceho emailu a SMS o odoslaní, okamžite nás kontaktujte.


Spôsob dopravy kuriérska spoločnosť DPD

Doba dodania 1 pracovný deň.Vaša zásielka bude odoslaná kuriérskou spoločnosťou DPD. V deň doručenia Vám kuriér DPD pošle SMS správu, ktorá Vás informuje o upresnení termínu doručenia vyjadreného v 3 hodinovom časovom intervale (napr. v čase 9-12:00 hod.), potom Vám kuriér doručí balík priamo do Vašich rúk. Kuriér doručuje balíky len v pracovné dni v čase od 8:00-17:00.

Ako postupovať ak Vám balík neprišiel do dvoch pracovných dní?

V takomto prípade si skontrolujte prijatú SMS správu od kuriéra, kde nájdete číslo balíka, pod ktorým prepravná spoločnosť DPD eviduje Váš balík. Následne kontaktujte zákaznícku linku DPD: 18 373, 0850 373 373 (Po - Pia: 07:30 - 18:00 hod.). Operátorke nadiktujte číslo Vášho balíka a dozviete sa, kde presne sa Váš balík nachádza a kedy Vám bude doručený.


Spôsob dopravy Slovenská pošta

Doba dodania 2-3 pracovné dni.Slovenská pošta ku každej zásielke, na ktorej je uvedené mobilné tel.číslo resp. mailová adresa automaticky zasiela SMS notifikácie pre adresáta a to konkrétne: (údaje su vymyslené)

Dnes Vám kuriér SP doručí zásielku ZA639743092SK s dobierkou 77.24 EUR na adresu Medova 444, Travnik. Ak nebudete na adrese, kontaktujte 0918444555.
Ak sa nepodarí zásielku doručiť tak adresát dostane automaticky SMS:

Dobrý deň, dnes Vám bola zásielka ZA639743092SK s dobierkou 77.24 EUR uložená na pošte Med 23, Travnik. Môžete si ju vyzdvihnúť počas 18 kalendárnych dní v čase otváracích hodín.
Všetky zmluvné balíky sú doručované kuriérom, adresát dostane v deň doručovania SMS správu s tel.číslom kuriéra o tom, že zásielka mu bude doručovaná. V mnohých prípadoch adresáti kontaktujú kuriéra a spresnia si čas a miesto doručenia zásielky. Adresáta zmluvného balíka vždy informujeme o zásielke.
V prípade, že ste si vybrali službu DORUČIŤ NA POŠTU generuje sa nasledovná SMS (údaje su vymyslené):

Dobrý deň, dnes Vám bola zásielka ZA639743092SK s dobierkou 77.24 EUR uložená na pošte Med 23, Travnik. Môžete si ju vyzdvihnúť počas 18 kalendárnych dní v čase otváracích hodín. S pozdravom Slovenská pošta.

blank
  • Doprava zdarma
  • Quatro
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.