Kontakt: info@tunakupim.sk

Späť

Samsung Note8 debutuje v septembri

Pridané: 31.8.2017 14:35:09 Počet zobrazení: 312

31 August 2017

Vďaka voliteľnému doku Dex ponúka Note8 na pracovnej ploche podporu podnikovej bezpečnosti a aplikácií

Samsung Note8 debutuje v septembri

Samsung Note8 bude predstavený v polovici septembra s veľkou obrazovkou, dvojitými kamerami, s vylepšeným stylusom.Výrobca prinesie na svet revolučný note 8 a dúfajme že sa otrasie z debaklu batérie na note 7.

Najpozoruhodnejšia vec na Note8 je obrovská obrazovka: má 6,3 palca, je to ešte väčšie ako obrazovka na S8 +. Bude mať rovnaký dizajn so zakriveným okrajom od okraja ku okraju, ktorý sa objavil na mnohých najnovších vlajkových telefónoch spoločnosti Samsung, avšak na Note8 je krivka strmšia, takže väčšia časť prednej časti telefónu je plochá.

To by malo uľahčiť zápis poznámok na obrazovku pomocou dotykového pera S-Pen, ktoré je jedným z kľúčových prvkov rodiny NOTE. V poznámkach Note 8 spoločnosť Samsung tvrdí, že funkcia ručne písaných poznámok bola inovovaná tak, aby zahŕňala možnosť upravovať poznámky a pridávať až 100 strán. Teraz je možné ho nastaviť ako pri staršich verziách note.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.