Kontakt: info@tunakupim.sk

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku

 

 

Každý náš zákazník má pravo na odstúpenie od kúpnej zmluvy v rámci 14 dňovej lehoty. ( Neplatí pre objednávky na IČO! )

Ak ste sa tak rozhodli, poprosíme Vás o vyplnenie krátkeho dotazníka ktorý nám podpísaný spolu s tovarom zašlete na túto adresu:

  • ALMA Corp s.r.o.
  • Rakoľuby 796
  • 91631 Kočovce

V prípade potreby tel. kontaktu žiadajte nižšie cez formulár.

Taktiež si cez formulár môžete objednať zvoz na vratný tovar na akúkoľvek Vami zvolenú adresu. Vyžiadaný zvoz pre vrátenie tovaru je spoplatnený sumou 4,8€ s DPH (platí pre zásielky do 20kg)

FORMULÁR NA STIAHNUTIE TU

 

Právo na odstúpenie od zmluvy spotrebiteľ nemá, v prípade zmlúv:

- na predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený(zubné kefky, masážne prístroje, slúchadlá )
-na dodávku tovaru upraveného podľa priania kupujúceho alebo pre jeho osobu, ako aj tovar, ktorý podlieha rýchlej skaze, opotrebovaniu alebo zastaraniu,
-na dodávku audio a video nahrávok a počítačových programov, ak poruší kupujúci ich originálny obal,

 

V prípade nejasností nám napíšte na mail: info@tunakupim.sk alebo na CHAT online v pravo dole na stránke.

Po odoslaní tovaru Vás prosíme aby ste nás vopred kontaktovali, aby sme vedeli že máme od Vás očakávať zásielku. Zásielky na dobierku NEPREBERÁME!

V prípade, že predmetom odstúpenia je celá objednávka, bude Vám vrátená suma za produkt + najlacnejšie ponúkané poštovné.

V prípade, že bol tovar objednaný podnikateľom, tzn. právnickou osobou alebo osobou, ktorá tovar objednala v rámci svojej podnikateľskej činnosti (v skratke - objednávka na IČO) možnosť Odstúpenia od kúpnej zmluvy v priebehu 14 dní sa na tieto osoby nevzťahuje. Ak ste si vybrali aj darček k nákupu, žadame Vás o vrátenie v pôvodnom stave. V opačnom prípade bude vratná suma znížená automaticky o predajnú sumu darčeka. 

 

Kontaktujte nás:

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.