OBJEDNÁVKY NAĎALEJ VYBAVUJEME BEZ OBMEDZENÍ.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku

 

 

Každý náš zákazník má pravo na odstúpenie od kúpnej zmluvy v rámci 14 dňovej lehoty. ( Neplatí pre objednávky na IČO! )

Ak ste sa tak rozhodli, poprosíme Vás o vyplnenie krátkeho dotazníka ktorý nám podpísaný spolu s tovarom zašlete na túto adresu:

  • ALMA Corp s.r.o.
  • Rakoľuby 796
  • 91631 Kočovce

Vprípade potreby tel. kontaktu žiadajte nižšie cez formulár.

Vratný tovar musí byť nepoškodený a nemôže vykazovať známky použitia. V opačnom prípade Vám bude vratná ekvivaletná čiastka za tovar.

FORMULÁR NA STIAHNUTIE TU

 

V prípade nejasností nám napíšte na mail: info@tunakupim.sk alebo na CHAT online v pravo dole na stránke.

Po odoslaní tovaru Vás žiadame aby ste nás vopred kontaktovali, aby sme vedeli že máme od Vás očakávať zásielku. Zásielky na dobierku NEPREBERÁME!

V prípade, že bol tovar objednaný podnikateľom, tzn. právnickou osobou alebo osobou, ktorá tovar objednala v rámci svojej podnikateľskej činnosti (v skratke - objednávka na IČO) možnosť Odstúpenia od kúpnej zmluvy v priebehu 14 dní sa na tieto osoby nevzťahuje. Ak ste si vybrali aj darček k nákupu, žadame Vás o vrátenie v pôvodnom stave. V opačnom prípade bude vratná suma znížená automaticky o predajnú sumu darčeka. 

 

Kontaktujte nás:

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.