Doprava ZADARMO už od 30 eur!

infomail: info@tunakupim.sk

TRANSCEND kamera do auta DrivePro™ 520, 32GB, 2.4" LCD, Suction Mount TS32GDP520M

TRANSCEND kamera do auta DrivePro™ 520, 32GB, 2.4" LCD, Suction Mount TS32GDP520M

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

TRANSCEND kamera do auta

161,30 € s DPH

134,42 €

180,89 € s DPH Zľava 19,59 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Transcend

Mám otázku

Podrobnosti
DrivePro 520
Pre tých, ktorí sa starajú o bezpečnosť na cestách, je DrivePro 520 ideálnym dvojcestným prístrojom, ktorý poskytuje vodičom a pasažierom optimálnu ochranu. Predná šošovka s uhlom zobrazenia 130 °, veľkou clonou f / 1,8 a 6 sklenenými objektívmi zachytáva krištáľovo čisté videá vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p (30 snímok / s), zatiaľ čo zadná šošovka s otočením o 180 ° je vybavená štyrmi infračervenými LED diódami, ktoré vám umožňujú zaznamenávať ostré videá vo vozidle v noci alebo pri slabom osvetlení. Bezdrôtová konektivita DrivePro 520 umožňuje jednoduchú inštaláciu a prevádzku, ktorá vám umožňuje prenášať, sťahovať a zdieľať videá vždy, keď je to potrebné na mobilných zariadeniach.
Zachyťte úplný obraz pomocou fotoaparátu s dvoma objektívmi
Pre lepšiu bezpečnosť v automobile sa disk DrivePro 520 môže pochváliť dvojitým objektívom, ktorý zaznamenáva, čo sa deje na ceste aj vo vnútri vozidla. S inovatívnym dizajnom so šiestimi objektívmi a veľkou clonou f / 1,8 sa môže predná šošovka prispôsobiť rôznym svetelným podmienkam, aby bolo možné zachytiť udalosti v režime Full HD 1080P kedykoľvek počas dňa. Fotoaparát so zadným objektívom je vybavený otočným dizajnom o 180 °, aby sa zaistilo, že sa zaznamenajú vaše cesty aj vo vozidle.
Infračervené LED diódy robia videá ostré v noci
Štyri infračervené LED diódy * obklopujú kameru zadného objektívu v jednotke DrivePro 520, čo umožňuje ultra-jasné nahrávanie vo vozidle pri slabom osvetlení av noci. Keď sa zistia slabé svetelné podmienky, infračervené LED diódy sa automaticky zapnú, aby podporili záznam zadného obrazu, čím vám a cestujúcim ponúknu vyššiu úroveň bezpečnosti vo vozidle.
* Zábery nasnímané infračervenou LED budú v odtieňoch šedej.
Vrátane karty microSD na báze MLC
Disk Drive 520 od spoločnosti Transcend je dodávaný s pamäťovou kartou Transcend 32GB High Endurance, ktorá je vybavená špičkovými čipmi MLC NAND flash, ktoré poskytujú konzistentnú trvanlivosť a odolnosť.
Zaznamenajte každý kritický moment
V prípade kolízie detekuje pohybový snímač DrivePro 520 G-Sensor náraz a okamžite spustí režim núdzového nahrávania. Tým sa zabráni prepísaniu záznamu z kritických momentov, ktoré viedli k nehode. Túto funkciu možno manuálne aktivovať stlačením červeného tlačidla na boku jednotky.
Okamžite si prezerajte a sťahujte videá na mobilných zariadeniach
Disk DrivePro 520, podporovaný bezplatnou aplikáciou DrivePro App, obsahuje bezdrôtové pripojenie, ktoré vám umožní prenášať, sťahovať a zdieľať videá na zariadeniach s operačnými systémami iOS a Android - čo uľahčuje oznamovanie incidentov poisťovniam alebo polícii.
Prijímač GPS zaznamenáva históriu jazdy
GPS prijímač DrivePro 520 dokáže zaznamenávať GPS súradnice, dátum a čas do zaznamenaného videozáznamu. Počas incidentu vám GPS súradnice môžu pomôcť presne lokalizovať miesto, kde sa nachádzate, aby ste mohli kontaktovať pohotovostné cestné služby, políciu alebo poisťovňu.
Pri použití s ​​nástrojmi Transcend DrivePro Toolbox na počítači môžete vidieť cesty jazdy celej cesty spolu s informáciami, ako sú súradnice GPS, rýchlosti, dátum a čas.
Tlačidlo Handy snapshot
Funkcia pohodlného snímania umožňuje fotografovať počas nahrávania videa. Počas incidentu môžete tiež odstrániť DrivePro 520 z vozidla, aby ste zaznamenali poškodenie kolízie.
Zvýšená bezpečnosť vodiča
Vzhľadom na všetky vlastnosti systému DrivePro 520 je toto zariadenie ideálne aj pre profesionálnych vodičov, vrátane komerčných, súkromných nájomcov, taxislužieb a minibusov, aby sa zaistila bezpečnosť vodičov a cestujúcich a aby sa zabránilo podvodným nárokom.
Dva držiaky na auto na výber
DrivePro 520 môže byť namontovaný buď s nasávacím držiakom alebo s lepiacou montážou. Obal si môžete zakúpiť podľa svojich osobných preferencií.
Technické údaje:
Rozmery
96,2 mm × 64,5 mm x 43,9 mm (3,79 "x 2,54" x 1,73 ")
závažia
108 g (3,81oz)
Typ zobrazenia a veľkosť
2,4 "farebný LCD displej
Snímač obrazu
CMOS s nízkou citlivosťou
Predná strana: 3 megapixely
Zadná časť: 1 megapixel
šošovka
Predná časť: F / 1,8, široký uhol 130 °
Zadná časť: F / 2,8, uhol 110 °
USB slot
mini USB
G-Sensor
3-osi
mikrofón
vstavaný
rečník
vstavaný
Rozlíšenie / snímková frekvencia
Predný objektív: 1920 x 1080P (30 fps) Max.
Zadný objektív: 1280 x 720P (30 snímok / s)
Formáty videa
H.264 (MOV: až 1920x1080 30fps)
Podpora pamäťových kariet
Karta microSD na báze MLC, 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB (trieda 10 alebo vyššia)
Rozhranie pripojenia
USB 2.0
Sieťové rozhranie
Wi-Fi 802.11b / g / n
Typ batérie
Li-Pol
Zdroj
Vstup: DC 12V ~ 24V
Výstup: DC 5V 1A
Prevádzková teplota
-20 ° C (-4 ° F) ~ 65 ° C (149 ° F)
Teplota pri skladovaní
-25 ° C (-13 ° F) ~ 70 ° C (158 ° F)
certifikáty
CE, FCC, BSMI, NCC, MIC, KC
Poznámka
1. Ak zásuvka zapaľovača vo vašom vozidle aj po vypnutí motora naďalej napája motor, odpojte disk DrivePro, keď je motor vypnutý alebo vo voľnobehu, aby sa znížila zbytočná spotreba energie a predišlo sa poruche.
2. Disk DrivePro 520 nepoužívajte počas jazdy.
3. Záruka spoločnosti Transcend sa nevzťahuje na nesprávne používanie produktu, vrátane nasledujúcich podmienok:
Použitie automobilového adaptéra iného ako Transcend
Zmeny produktu
Použitie výrobku pri abnormálnych teplotách
4. Dôrazne odporúčame nás

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.