Kontakt: info@tunakupim.sk

Peach PH310 Vakuovačka 510860

Peach PH310 Vakuovačka 510860

Hodnotenie produktu: 5/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Druh spotrebiča:Vákuové baličky

35,70 € s DPH

29,75 €

39,90 € s DPH Zľava 4,20 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: PEACH

Mám otázku

Popis produktu

Hľadáte spôsob ekonomického dlhodobého skladovania potravín, moderného varenia alebo spôsob ako ochrániť drobné cenné predmety pred zubom času?

Vákuová zváračka fólií Peach PH310 s integrovanou odsávačkou vzduchu zvládne oboje. Je praktická, kompaktná a odolná. Umožní vám uchovávať čerstvé, mrazené alebo varené potraviny a uchrániť drobné cennosti ako sú napríklad šperky pred oxidáciou. Šetrí čas, peniaze a prácu.

Vakuovačkou Peach používa odolné fólie, ktoré môžu byť použité pre mrazničky aj mikrovlnné rúry, možno s nimi potraviny aj variť metódou Sous

Vide.

Prečo používať vákuovací systém?

Vákuové prostredie zbavuje baktérie a všetky druhy plesní kyslíka potrebného pre ich prežitie a uchováva rovnakú chuť a nutričné vlastnosti jedla. Jedlo tak zostáva čerstvé a zdravé oveľa dlhšie ako v obvyklých podmienkach v chladničke.

Vákuum spoľahlivo ochráni napríklad obielené orechy a semená pred oxidáciou alebo múku či strúhanku pred navlhnutím. Spomaľuje množenie nežiaducich mikroorganizmov a odstraňuje kyslík a ostatné nevhodné látky. Vákuovať možno rôzne druhy potravín od mäsa, cez zeleninu, ryby, ovocie, až po zákusky, polievky a ostatné typy pochutín. Ešte lepšie grilované steaky získate, ak ich potriete marinádou a na niekoľko hodín vákuovo zabalíte.

Fólie sú vhodné pre varenie metódou Sous Vide - v modernej gastronómii veľmi žiadaný spôsob prípravy, ktorý zaistí lepšie prepojenie chutí a otvorí nové možnosti. Tento spôsob úpravy ponecháva potraviny veľmi mäkké a ich organoleptické a nutričné hodnoty zostávajú nezmenené na rozdiel od tradičného spôsobu varenia.

Navyše tento spôsob varenia nevyžaduje pridávanie oleja a tukov, pripravovaná jedlá sú potom ľahšie a napriek tomu veľmi chutné.

Medzi ďalšie výhody vákuového varenie patrí značná redukcia straty hmotnosti potravín, ktorá sa u bežného spôsobu varenia pohybuje okolo 30% a u vákuového varenia len okolo 7%.

Výhody:

Výnimočne silné vákuové čerpadlo

Jednoduchá manipulácia

Potraviny balené vo vákuu majú predĺženú dobu skladovateľnosti oproti klasickému baleniu. V mrazničke zo 6 mesiacov na 2-3 roky (mäso, zelenina, ovocie), v chladničke z 1 týždňa až na 6 týždňov (údeniny, syry).

Udržuje potraviny čerstvé až 4x dlhšie.

Udržuje potraviny v chladničke nielen čerstvé, ale zabraňuje aj vzniku nepríjemných pachov.

Chráni pred spálením mrazom.

Ideálne pre Sous-vide varenie (v zatavených varných vreckách vo vodnom kúpeli).

Na mäso, ryby, zeleninu, syry a ďalšie.

Chráni cenné predmety, napr. príbory alebo šperky, pred oxidáciou.

Špecifikácie:

Tlačidlá: Vákuovanie / Zatavovanie / Zrušenie

Schválené SGS GS

  • Výkon: 120 Watt
  • Výkon vákuového čerpadla: 0,7 baru
  • Doba zvárania a vákuovanie: 6 - 8 sekúnd

Kapacita vysávánia 4,5 l/ min

Elektronická kontrola teploty

Tlačidlo stop

  • Hlučnosť: 70 dB A
  • Rozmery (Š x V x H): 374 x 68 x 150 mm
  • Hmotnosť prístroja: 1,17 kg

Náhradné rolky TU

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naposledy ste navštívili...

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.