OBJEDNÁVKY NAĎALEJ VYBAVUJEME BEZ OBMEDZENÍ.

Podmienky súťaže

Výherci:

Výherca za mesiac marec je Soňa V., ktorá vyhráva poukážku na nákup v hodnote 30€. Výherca bol kontaktovaný mailom. Gratulujeme.

Výherca za mesiac február je Roman K., ktorý vyhráva Kontaktný gril . Výherca bol kontaktovaný mailom. Gratulujeme.

Výherca za mesiac január je Marek G., ktorý vyhráva poukážku na nákup v hodnote 30€. Výherca bol kontaktovaný mailom. Gratulujeme.

Výherca za mesiac december je Mária N., ktorá vyhráva kávovar SENCOR. Výherkyňa bola kontaktovaná mailom. Gratulujeme.

Výherca za mesiac november je Katarína P., ktorá vyhráva Bluetooth reproguktor JBL GO2 Mint. Výherkyňa bola kontaktovaná mailom. Gratulujeme. 

 

Ak ste nakúpili na našom internetovom obchode www.TuNakupim.sk, máte možnosť sa zapojiť do súťaže a vyhrať každý mesiac super cenu.

Aké sú podmienky súťaže?

Po 10 dňoch od vytvorenia objednávky Vám príde do e-mailovej schránky formulár hodnotenia z Heureky. Zvyčajne tento e-mail spadne do schránky REKLAMY. Stačí vyplniť tento formulár hodnotenia našeho e-shopu a ste zapojený do súťaže o super ceny.

POZOR! Podmienkou je však, že hodnotenie musí obsahovať aj textovú časť, inak sa toto hodnotenie nezobrazí a my nebudeme vedieť, že ste nás ohodnotili.

 

Súťaž organizuje spoločnosť ALMA Corp s.r.o.

Súťažné obdobie začína plynúť prvý deň v mesiaci a trvá do posledného dňa v danom mesiaci. Každý mesiac začína plynúť nové súťažné obdobie.

Do súťaže sa môže zapojiť zákazník, ktorý zrealizoval nákup v eshope www.TuNakupim.sk a následne po 10 dňoch od objednávky ohodnotil náš obchod na Heureke.

Výhercu súťaže vyberie zamestnanec TuNakupim vždy na začiatku nasledujúceho mesiaca náhodným výberom zo všetkých zákazníkov, ktorý vyplnili formulár hodnotenia z Heureky.

Výherca bude uverejnený začiatkom nasledujúceho mesiaca na začiatku týchto podmienok + bude kontaktovaný mailom.

Výhra bude odovzdaná prostredníctvom nami zvoleného prepravcu.

Spoločnosť ALMA Corp s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek súťaž pozastaviť alebo ukončiť.

V tejto súťaži nie sú použité žiadne osobné údaje, ktoré by narúšali ochranu osobných údajov zákazníka.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.