SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Kód: 839343
16,40 € 13,67 € bez DPH
Skladom (1 KS)
Môžeme doručiť do:
27.10.2021
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Detailné informácie

Podrobný popis

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.

Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Typ vlákna: Multimode

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
TuNakupim.sk nájdete na GLAMI.sk