Tenda AC5 v3 - Bezdrôtový smerovač AC 802.11ac/a/b/g/n, 1200 Mb/s, VPN, IPTV, WISP, univerzálny opakovač, biely

Kód: 436222
24,50 € 20,42 € bez DPH
Skladom (>5 KS)
Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Možnosti doručenia
Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac; Podporované režimy:Klient, AP, Repeater

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 € máte u nás dopravu zadarmo.
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Spokojnosť
Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.
Všetko skladom
Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Podrobný popis

Tenda AC5 (v3)

Dvojpásmový bezdrôtový WiFi router pracujúci súčasne v pásmach 2,4 GHz (300 Mb/s) a 5 GHz (900 Mb/s), celková rýchlosť WiFi až 1200 Mb/s, štandardy WiFi 802.11ac/a/b/g/n, 1x WAN, 3x LAN, WPS, QoS, zabezpečenie WPA/WPA2-PSK, 4x 6 dBi anténa. Podporuje aj ovládanie aplikácií SMART a mnohé funkcie SMART.
tento router je ideálny na hranie online hier a streamovanie HD videí. Kombinácia pásma 2,4 GHz (300 Mb/s) s pásmom 5 GHz (900 Mb/s) poskytuje celkovú rýchlosť WiFi až 1200 Mb/s. V kombinácii s veľkým výberom zabezpečenia je to ideálny router WiFi pre vašu prácu a zábavu.

Maximálny výkon a rýchlosť

S podporou všetkých dostupných sietí WiFi 802.11 ac/a/b/g/n je tento router univerzálnym riešením pre vašu bezdrôtovú sieť. Čipová súprava AC5 je nakonfigurovaná tak, aby 4 externé všesmerové antény vytvorili čo najväčšie pokrytie bezdrôtovej siete a zároveň najvyššiu rýchlosť podľa danej normy. To všetko spolu s inteligentnou správou čipovej súpravy, spotreby energie a kvality služieb vytvára skutočný ideál aj pre tých najnáročnejších používateľov.

Podpora 2,4 GHz a 5 GHz súčasne

Používanie oboch pásiem má niekoľko výhod. Ideálny spôsob rozdelenia: - 2,4 GHz: prehliadanie webu, sťahovanie súborov, e-maily atď. - 5GHz: Online hry, streamovanie HD videa, najmä aplikácie, pri ktorých je dôležitá latencia. Pásmo 2,4 GHz býva veľmi vyťažené aj na väčších sídliskách alebo v panelových domoch, čo znižuje výkon na nižšiu úroveň, takže routery WiFi z okolia sa navzájom rušia. Pri použití 5GHz sa táto obava úplne eliminuje. Pokrytie signálom zabezpečujú štyri 5 dBi antény. Režim opakovania signálu je možné použiť aj v režime WISP alebo Repeater. Je tiež možné nastaviť silu signálu pre každú frekvenciu zvlášť (Low - High).

Obr. IPTV a QoS 1487896a

IPv6, IPTV a QoS

Smerovač je plne kompatibilný s najnovšou verziou internetového protokolu IPv6. Vďaka tomu môžete využívať ďalšie služby poskytovateľa internetových služieb a router je plne pripravený na prenos dát a prehliadanie webu v budúcnosti s protokolom IPv6. Samozrejme, k dispozícii je aj pokročilá QoS, ktorá uprednostňuje služby náročné na oneskorenie a oneskorenie v sieti.Služba, ktorá prechádza veľkým rozvojom a stáva sa čoraz populárnejšou v Českej republike a na Slovensku, je IPTV. Ide o televízne vysielanie šírené prostredníctvom internetu. Tenda AC5 obsahuje nastavenie na zvýšenie tejto služby na vyššiu úroveň a bude sa považovať za hlavnú službu vo vašej domácej sieti. Môžete tiež nakonfigurovať, ktorú VLAN používa služba IPTV.

Aplikácia SMART "Tenda WiFi"

Inteligentná aplikácia pre mobilný telefón "Tenda WiFi", vďaka ktorej môžete ovládať router, vykonávať merania, zapnúť napr. WiFi pre návštevy atď. Aplikácia je kompletne v českom jazyku. Podporuje aj nastavenia WiFi, test signálu, nastavenia sily signálu a pravidlá prístupu pre rôzne zariadenia atď.

WiFi pre návštevníkov (sieť pre hostí)

Je možné nastaviť sieť pre hostí pre 2,4 GHz WiFi a tiež pre 5 GHz WiFi.

Obr. Beamforming a MU-MIMO 1487896b

Formovanie zväzku a MU-MIMO

Vďaka technológii MU-MIMO podporuje AC5 súčasnú komunikáciu viacerých zariadení v bezdrôtovej sieti a vďaka technológii Beamforming dokáže AC5 inteligentne smerovať signály WiFi tam, kde sú potrebné.

Obr. SMART Power & LED 1487896c

SMART Power & LED + Smart Trafiic prioritizácia

Je možné presne nastaviť, kedy sa router vypne (len v pohotovostnom režime) a kedy sa automaticky zapne. LED diódy na zariadení môžete tiež nastaviť tak, aby svietili alebo nesvietili, prípadne nastaviť časovač. To isté možno nastaviť pre sieť WiFi, router ju môže vypnúť podľa ľubovoľného nastavenia. Vďaka inteligentnej priorite prevádzky sú obe pásma (2,4 a 5 GHz) spojené pod jedným názvom WiFi. Smerovač vždy vyberie rýchlejšie pásmo pre koncové zariadenie a upraví nastavenia.

Zabezpečenie a DDNS

AC5 podporuje širokú škálu možností zabezpečenia. napr. WPA, WPA2, zmiešané WPA/WPA2 vždy s PSK a šifrovaním TKIP alebo AES. Túto ponuku dopĺňa spoločnosť WPS. Systém WPS umožňuje pripojenie stlačením tlačidla na smerovači a na klientskej stanici, takže smerovač automaticky nastaví zabezpečené pripojenie WPA2-PSK a nie je potrebné poznať heslo do siete WiFi. Táto metóda je nielen rýchla a jednoduchá, ale aj bezpečná. Smerovač má tiež možnosť nastavenia DDNS, konkrétne DynDNS a 88ip.

Technické parametre:

 • Štandardy Wi-Fi: 802.11ac/a/b/g/n
 • Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
 • Bezdrôtové režimy: Bezdrôtový smerovač, smerovač, WISP, klient, opakovač
 • Prenosová rýchlosť: 1200 Mb/s (2, 4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 900 Mb/s)
 • Modulácia: DSSS, OFDM
 • Šírka kanála: 20 MHz, 40 MHz, 80 MHz
 • Výstupný výkon.4G: 19,85 dBm (EIRP), 5G: 22,96 dBm (EIRP)
 • Regulácia výstupného výkonu: áno
 • Zabezpečenie: MAC ACL, filtrovanie URL, WPA-PSK, WPA2-PSK, zmiešané WPA/WPA2-PSK, zákaz WAN PING z internetu
 • Spôsob ovládania: HTTP, vzdialená webová správa, mobilná aplikácia SMART, WPA WPA WPA WPA WPA WPA WPA WPA WPA WPA. telefón
 • Sieťové funkcie: UPnP, virtuálny server, hostiteľ DMZ, server/klient DHCP, WDS, WPS, IPTV, online aktualizácia firmvéru
 • QoS: 802.11e WMM, IPTV
 • Rozhranie: 1x tlačidlo WPS/reset, 1x WAN (100Mbps), 3x LAN (100Mbps)
 • LED diódy: 1x systém
 • Anténa: 4x 6 dBi, neodnímateľná
 • Dizajn: vnútorný, stolový
 • Obalový materiál: plast
 • Napájanie: 12 V DC 1A
 • Chladenie: pasívne
 • Montáž na stenu: áno
 • Prevádzková teplota: 0° až 40°C
 • Rozmery škatule (v x š x h): 200 x 127 x 34 mm
 • Hmotnosť: 0,8 kg

Obsah balenia:

 • 1x Tenda AC5
 • 1x stručná inštalačná príručka (CZ, SK, PL, EN)
 • 1x napájací adaptér (9 V DC, 1 A)
 • 1x dátový kábel RJ45
.

Dodatočné parametre

Kategória: Wifi routery a AP
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.74 kg
Typ Wi-Fi aktívneho prvku: Wi-Fi routery
Komunikačné pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Podporované štandardy: 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac
Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK
Typ antény: Integrovaná
Pripojenie externej antény: Nie
USB port: Ne
Slot na SIM kartu: Ne
Použití: Vnitřní
Počet portů LAN: 3
Počet WAN portů: 1
Další vlastnosti: Podpora IPv6, Rodičovská kontrola, QoS (Quality of Service), Management

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: