Cooler Master MWE 750 Gold-v2 Full modular, 750W, 80+ Gold

Kód: 1566118
94,69 € 78,91 € bez DPH
Skladom (>5 KS)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin; Konektory pre základnú dosku:ATX 24-pin

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 € máte u nás dopravu zadarmo.
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Spokojnosť
Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.
Všetko skladom
Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Podrobný popis

Cooler Master zdroj MWE Gold - V2 (plne modulárny) je ďalším krokom vo vývoji radu napájacích zdrojov radu Cooler Master 80+ Gold. Pôvodný rad MWE Gold bol vytvorený s cieľom ponúknuť jednoduchší a cenovo dostupnejší variant Gold, aby užívateľom pomohla sprístupniť prechod od napájacích zdrojov 80+ White a Bronze. Aj keď stále existuje dopyt po jednotkách White and Bronze, globálny štandard sa presúva ku Gold. Niektoré krajiny dokonca začali uzákoňovať účinnosť 80+ Gold ako zákonné minimum na nákup. Preto je pre Cooler Master také dôležité priniesť cenovo dostupné doplnky, ako je MWE Gold.
80+ GOLD CERTIFIKÁCIA
Účinnosť bola vždy jedným z najdôležitejších faktorov pre užívateľov pri výbere napájacieho zdroja. Aj keď existuje niekoľko možností účinnosti, 80+ Gold je ideálnou voľbou pre posledných niekoľko rokov a je stále považovaný za štandard pre väčšinu sveta. MWE Gold - V2 prináša certifikáciu 80+ Gold, ktorá zaručuje typickú minimálnu účinnosť 90%.
2 KONEKTORY EPS
Všetky modely MWE Gold - V2 sú štandardne vybavené 2 konektormi EPS, aby bola zaistená univerzálna kompatibilita so všetkými súčasnými základnými doskami. Či už dosiahnete minimálny príkon 550 W alebo maximálny 850 W, nikdy sa nemusíte báť, že budete mať nedostatok konektorov pre použitie vašich ideálnych komponentov.
CoolerMaster MWE Gold
MWE prináša všetko, čo očakávate od najvyššej úrovne napájacích zdrojov za dostupnú cenu. Táto jednotka prichádza s dizajnom obvodu, ktorý za všetkých okolností bude chrániť váš systém. 120 mm ventilátor udrží váš systém v chlade s minimálnym hlukom. Tento odolný box je perfektným riešením pre všetky vaše napájacie potreby.
VYSOKÁ ÚČINNOSŤ, NÍZKA ÚROVEŇ HLUKU
S dizajnom s aktívnym PFC, spĺňa zdroj 80 PLUS Gold certifikáciu pre 230 V a garantuje tak bežnú účinnosť minimálne 90% pri normálnom zaťažení.
TICHÉ CHLADENIE
MWE Gold - V2 bol vylepšený o ventilátor HDB. Toto ložisko ventilátora poskytuje tiché a efektívne chladenie s dlhou životnosťou, čo používateľom umožňuje získať z napájacieho zdroja maximum pre nadchádzajúce roky. K pôvodnému MWE Gold bol aplikovaný rad ďalších opatrení, aby sa dosiahla preukázateľne tichšia užívateľská prevádzka.
ODOLNOSŤ VYSOKEJ TEPLOTE
Zatiaľ čo pôvodný MWE Gold mal maximálnu prevádzkovú teplotu iba 45 stupňov Celzia, MWE Gold - V2 dodala ďalších 5 stupňov k tomuto limitu. S týmto modelom budú používatelia môcť bezpečne posunúť svoj napájací zdroj na 50 stupňov Celzia. Taká vysoká prahová hodnota výrazne zlepšuje limity, ktoré je možné dosiahnuť s vaším napájacím zdrojom a vaším systémom všeobecne. Pretaktovanie a ďalšie aplikácie s vysokou intenzitou sa stanú oveľa dostupnejšími, keď zdroj energie systému môže odoberať teplo.
PLNE MODULÁRNA KABELÁŽ
Plne modulárna verzia MWE Gold - V2 prichádza so sadou plochých čiernych káblov, ktoré je možné prispôsobiť individuálnym potrebám každého užívateľa. S plne modulárnym nastavením musí každý systém obsahovať iba káble potrebné pre jeho jednotlivé komponenty. Zvyšok káblov je možné odložiť pre budúce upgrady a údržbu. Tento nevyužitý priestor v skrini umožňuje zníženie neporiadku a zlepší prúdenie vzduchu a tým celkové chladenie vášho systému.
ŠPECIFIKÁCIA:
Štandard: ATX 12V v2.31
Typ PFC: Aktívne
Ochrany: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP,
Certifikácia: Gold 80+
Napájanie: 750 W.
Účinnosť: 90%
Konštrukcia: Štandard
Počet inštalovaných ventilátorov: 1
Priemer ventilátora: 120 mm
Rozsah vstupného napätia: 90 - 264 V
DC Output: 10 A, pri +3,3 V (20 A), pri + 5V (20 A), pri + 5 Vsb (3 A), pri + 12V1 (62,5 A), pri -12V (0, 3 A)
Max. + 12V zaťaženie linky: 750 W.
Max. Zaťaženie vedenia +3,3 V a + 5 V: 100 W.
Počet SATA konektorov: 12
Počet konektorov Molex: 4
Počet konektorov PCI-E: 4
Ostatné konektory: ATX 24PIN, EPS 4 + 4 PIN, EPS 8 PIN
Odnímateľné káble: Áno
Teplota: 0-50 ° C
Dĺžka: 160 mm
Šírka: 150 mm
Výška: 86 mm
Dodávané príslušenstvo: Napájací kábel

Dodatočné parametre

Kategória: PC zdroje 700 - 900W
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.69 kg
Výkon zdroje (W): 750
Formát zdroja: ATX
Konektory: 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin
Konektory pre základnú dosku: ATX 24-pin
Modulární kabeláž: Ano
Efektivita zdroje: 80 Plus Gold

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: