Ochrana osobných údajov

ZÁSADY SPRACOVANIA A OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV


Spoločnosť ALMA Corp s.r.o, Klčové 2088/36, 915 01, Nové Mesto nad Váhom, zapísaná Okresným súdom v Trenčíne, Obchodný register, oddiel: Sro, vložka číslo: 32892/R-Zbl, IČO: 50267892, DIČ: 2120246898, IČ DPH SK2120246898, prevádzkovateľ internetového obchodu www.tunakupim.sk, prehlasuje, že vaše osobné údaje  sú spracovávané v súlade s platnou legislatívou.  Poskytnutie súhlasu je úplne dobrovoľné a raz poskytnutý súhlas je možné kedykoľvek odvolať. 

 

1) Údaje, ktoré spracúvame v zmysle nariadenia Európského parlamentu a Rady č. 2016/679 (Všeobecného nariadenia o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie") pri uzavretí kúpnej zmluvy so zákazníkmi: 

Meno, priezvisko;

E-mailovú adresu;

Názov spoločnosti;

Telefónne číslo;

Adresu (dodaciu, fakturačnú, adresu sídla);

IP adresu, z ktorej bol urobený nákup.

 

2) Účelom spracovania osobných údajov je:

Spracovanie a doručenie objadnávky, ktorá bola vytvorená na našej webovej stránke tunakupim.sk online, telefonicky, prostredníctvom e-mailovej komunikácie alebo sociálnych sietí.

Komunikácia so zákazníkom z dôvodov informovania o aktuálnom stave objednávky a získaní ďalších nevyhnutných informácií.

V prípade, ak ste sa prihlásili na odber noviniek ("Newsletters"), prostredníctvom vašho e-mailu, sú údaje využívané na zasielanie reklamných alebo obchodných oznámení.

Súhlas s odoberaním Newsletters môžete vždy odmietnuť prostredníctvom odkazu pre odhlásenie, ktorý sa nachádza v e-maile. Odhlásiť sa z odberu môžete tiež priamo kontaktovaním našej zákazníckej podpory.

 

3) Vaše osobné údaje budú poskytnuté tretím stranám iba v prípade nevyhnutnosti plnenia kúpnej zmluvy, na základe oprávneného záujmu alebo vášho predtým vysloveného súhlasu. Údaje môžu byť poskytnuté:

Prepravným spoločnostiam, za účelom doručenia objednaných produktov alebo za účelom riešenia reklamácií (spoločnosti DPD Direct Parcel Distribution SK s.r.o., Slovenská pošta, a.s.).

Spoločnostiam, ktoré spracúvajú online platby s ciešom spracovania platby na základe vašej objednávky (spoločnosť PayPal Holdings, Inc.).

Spoločnostiam poskytujúcim službu porovnávanie tovaru (Heureka Shopping s.r.o.)

Verejným orgánom (napr. Polícia SR, ŠOI) s cieľom poskytnúť požiadované informácie v prípade kontroly.

Spracovanie osobných údajov treťou stranou sa riadi zásadami spracovania osobných údajov príslušných spoločností a osôb.

 

4) Doba uloženia, zhromažďovania, spracovania a archivovania údajov je po dobu 10 rokov od poslednej objednávky (na základe článku č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov) a to z dôvodu vedenia účtovnych záznamov.

 

5) Subjekt osobných údajov má právo žiadať o výpis všetkých informácií o ňom spracúvaných, opraviť, doplniť alebo zmeniť poskytnuté údaje, žiadať o obmedzenie spracovaných údajov, žiadať o výmaz svojich osobných údajov, ak už nie sú potrebné pre účel, pre ktorý boli zhromažďované.

 

V prípade dodatočných otázok či nejasností nás kontaktujte na e-mail info@tunakupim.sk

 

Tieto Zásady spracovania a ochrany osobných údajov nadobúdajú účinnosť 25. 5. 2018.

        

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.