OBJEDNÁVKY NAĎALEJ VYBAVUJEME BEZ OBMEDZENÍ.

Ako postupovať pri reklamácii tovaru zakúpeného u nás

REKLAMÁCIE TOVARU ZAKÚPENÉHO NA INTERNETE

Reklamácie komplet balenie s príslušenstvom zasielajte na adresu: 

Zásielku odporúčame poistiť a môžete ju uložiť na pošte. Následne Vás žiadame o informáciu keď tovar zašlete k nám. Reklamovaný tovar ktorý nemá vyplnený vopred reklamačný formulár alebo je na dobierku nepreberáme!

Je možné, že servisné stredisko výrobcu je k Vám bližšie ako my, preto Vám odporúčame vyhľadať servisné stredisko najbližšie k Vám. Zoznam servisných stredísk nájdete v záručnom liste. V prípade, že záručný list nie je k výrobku dodávaný alebo neobsahuje zoznam servisných stredísk, obráťte sa na nás, na vyššie uvedené reklamačné oddelenie. Poskytneme Vám adresu najbližšieho servisného strediska. K žiadosti, prosím uveďte aj číslo objednávky, ktoré nájdete na faktúre k tovaru.
Pri odovzdaní výrobku do servisu nezabudnite priložiť originál záručného listu ak bol vystavený a kópiu faktúry.
Ak servisné stredisko reklamáciu odôvodnene nezamietne, závady budú v záručnej dobe bezplatne odstránené a výrobok bude dodaný späť k Vám.

ČO S NEPOTVRDENÝM ZÁRUČNÝM LISTOM PRI NÁKUPE CEZ INTERNET?

Pri nákupe cez internet dostanete spolu s tovarom aj daňový doklad (faktúru) a nepotvrdený záručný list (pokiaľ sa k tovaru bežne dodáva, v opačnom prípade slúži na uznanie záruky daňový doklad). Záručné listy dopredu nepotvrdzujeme, z dôvodu možnosti vrátenia tovaru zákazníkom do 14 odo dňa prevzatia tovaru.

Záručný list Vám potvrdíme, ak nastane problém s tovarom. Nemusíte sa obávať žiadnych komplikácií. Ak budete potrebovať reklamovať tovar, záručný list je možné potvrdiť podľa postupu nižšie počas celej záručnej doby tovaru. Táto možnosť vyhovuje väčšine zákazníkov.
Niektorí zákazníci preferujú potvrdenie záručného listu hneď od začiatku. Ak máte rovnaký nárok, radi Vám vyhovieme.
Postup pre potvrdenie záručných listov (pri reklamácií alebo 14 dní odo dňa prevzatia tovaru):

Potvrdenie záručného listu je možné poštou, zaslaním originálu záručného listu, kópie faktúry a dodacieho listu na adresu vyššie. Záručný list Vám potvrdíme a zašleme na Vašu poštovú adresu. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližsie informácie a použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami TU.