PC a notebooky

Najpredávanejšie

AKUMULÁTOR SLA 6V/7Ah FA-4,7mm
14,90 € –34 %
AKUMULÁTOR SLA 6V/7Ah FA-4,7mm
Skladom (> 5 ks)
219986099855
Pôvodne: 14,90 €  (–34 %)
9,79 €
4World Myš optická USB 800dpi Black/Silver
 
1,49 €
AKUMULÁTOR SLA 6V /4Ah FA-4,7mm
9,90 € –34 %
AKUMULÁTOR SLA 6V /4Ah FA-4,7mm
Skladom (> 5 ks)
219986099854
Pôvodne: 9,90 €  (–34 %)
6,49 €
4W Herní podložka pod myš 90x40x0.4cm XXL černá
9,90 € –39 %
Pôvodne: 9,90 €  (–39 %)
5,99 €
iPega 4008 Bluetooth Vibrační Gamepad pro PS4/PS3/PC
29,90 € –21 %
Pôvodne: 29,90 €  (–21 %)
23,70 €
1487538 0a[1]
19,90 € –25 %
Pôvodne: 19,90 €  (–25 %)
15 €
Intellinet 19" BASIC rozvádzač 9U/400mm, čierny, rozložený flatpack
79,90 € –13 %
Pôvodne: 79,90 €  (–13 %)
69,90 €
10223 položiek celkom
Novinka
67,45 €
204200960265
HP Pavilion Gaming Keyboard 800 EURO - anglická - Rozbalená
Novinka
57,79 €

Lokalizácia klávesnice:EN; Výbava klávesnice:Podsvietené tlačidlá

1083750
Novinka
538,03 €

Typ procesora:Intel Pentium; Kapacita pamäte:4 GB; Typ disku:SSD; Kapacita pevného disku (v GB):64; Grafický čip:Intel UHD; Veľkosť uhlopriečky obrazovky (v...

2647999
Cisco switch SF110D-16HP-RF, 16x10/100 PoE, REFRESH
Novinka
95,64 €

Prevedenie:Desktop; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:16; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

839373
Lenovo AIO 3 21,5'' FHD/ATH 3050U/8G/256/INT/W10H
Novinka
479 €
LNPF0EX0088CKS
TP-Link TL-SM5220-3M [3 Meters 10G SFP+ Direct Attach Cable]
Novinka
33,35 €

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode, Multimode

438569
Novinka
ASUS TUF GAMING B550M-E
Skladom (> 5 kus)
99,61 €
20070177980
Novinka
110,65 €
20070177981
Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC
Novinka
127,72 €

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode

1017488
Sandberg USB kamera Webcam Pro Elite 4K UHD
Novinka
132,98 €
613922
Hore
Ďalšie produkty
TuNakupim.sk nájdete na GLAMI.sk