Odstúpenie od zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku

Každý náš zákazník má právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy v rámci 14 dňovej lehoty. ( Neplatí pre objednávky na IČO! )

Zákazník - spotrebiteľ má právo v rámci tejto lehoty tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom "kamennom" obchode. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a následne ho vrátiť predávajúcemu.

Ak ste sa rozhodli tovar vrátiť, poprosíme Vás informujte nás písomne, mailom alebo si rovno vyplňte dotazník online, ktorý nám podpísaný spolu s tovarom zašlete na túto adresu:

  • ALMA Corp s.r.o.
  • Rakoľuby 796
  • 91631 Kočovce

POZOR! V prípade, že bude tovar zaslaný na inú adresu ako je uvedená vyššie, nebude zásielka prevzatá.

Formulár na odstúpenie od zmluvy TU (klik)

 Právo na odstúpenie od zmluvy spotrebiteľ nemá, v prípade zmlúv:

  • na predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený(zubné kefky, kozmetika atď... )
  • na dodávku tovaru upraveného podľa priania kupujúceho alebo pre jeho osobu, ako aj tovar, ktorý podlieha rýchlej skaze, opotrebovaniu alebo zastaraniu,
  • na dodávku audio a video nahrávok a počítačových programov, ak poruší kupujúci ich originálny obal,

V prípade nejasností nám napíšte na mail: info@tunakupim.sk alebo na CHAT online vpravo dole na stránke.

O odoslaní tovaru nás prosím kontaktujte vopred, aby sme vedeli že máme od Vás očakávať zásielku. Zásielky na dobierku NEPREBERÁME!

V prípade, že predmetom odstúpenia je celá objednávka, bude Vám vrátená plná suma za objednávku, ktorú sme od Vás prijali.

V prípade, že bol tovar objednaný podnikateľom, tzn. právnickou osobou alebo osobou, ktorá tovar objednala v rámci svojej podnikateľskej činnosti (v skratke - objednávka na IČO) možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy v priebehu 14 dní sa na tieto objednávky nevzťahuje. 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie