Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach do 20.12.2022

Odstúpenie od zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku

Každý náš zákazník má právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy v rámci 14 dňovej lehoty. ( Neplatí pre objednávky na IČO! )

Zákazník - spotrebiteľ má právo v rámci tejto lehoty tovar rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom "kamennom" obchode. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a následne ho vrátiť predávajúcemu. Taktiež je potrebné tovar vyčistiť a uviesť do pôvodného stavu v akom ste ho dostali!

Ak ste sa rozhodli tovar vrátiť, poprosíme Vás informujte nás písomne, mailom alebo si rovno vyplňte dotazník online, ktorý nám podpísaný spolu s tovarom zašlete na túto adresu:

  • ALMA Corp s.r.o.
  • Rakoľuby 796
  • 91631 Kočovce

POZOR! V prípade, že bude tovar zaslaný na inú adresu ako je uvedená vyššie, nebude zásielka prevzatá.

Formulár na odstúpenie od zmluvy TU (klik)

 Právo na odstúpenie od zmluvy spotrebiteľ nemá, v prípade zmlúv:

  • na predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený(zubné kefky, kozmetika atď... )
  • na dodávku tovaru upraveného podľa priania kupujúceho alebo pre jeho osobu, ako aj tovar, ktorý podlieha rýchlej skaze, opotrebovaniu alebo zastaraniu,
  • na dodávku audio a video nahrávok a počítačových programov, ak poruší kupujúci ich originálny obal,

V prípade nejasností nám napíšte na mail: info@tunakupim.sk alebo na CHAT online vpravo dole na stránke.

O odoslaní tovaru nás prosím kontaktujte vopred, aby sme vedeli že máme od Vás očakávať zásielku. Zásielky na dobierku NEPREBERÁME!

V prípade, že predmetom odstúpenia je celá objednávka, bude Vám vrátená plná suma za objednávku, ktorú sme od Vás prijali.

V prípade, že bol tovar objednaný podnikateľom, tzn. právnickou osobou alebo osobou, ktorá tovar objednala v rámci svojej podnikateľskej činnosti (v skratke - objednávka na IČO) možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy v priebehu 14 dní sa na tieto objednávky nevzťahuje.