Odstúpenie od zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku

Každý náš zákazník má pravo na odstúpenie od kúpnej zmluvy v rámci 14 dňovej lehoty. ( Neplatí pre objednávky na IČO! )

Ak ste sa tak rozhodli, poprosíme Vás o tom nás informovať písomne, mailom alebo si rovno vyplnte dotazník online ktorý nám podpísaný spolu s tovarom zašlete na túto adresu:

  • ALMA Corp s.r.o.
  • Rakoľuby 796
  • 91631 Kočovce

Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ sám a taktiež má možnosť si cez formulár objednať zvoz na vratný tovar na akúkoľvek zvolenú adresu. Vyžiadaný zvoz pre vrátenie tovaru je spoplatnený sumou 4,8€ s DPH (platí pre zásielky do 20kg)

Formulár na odstúpenie od zmluvy TU (klik)

 Právo na odstúpenie od zmluvy spotrebiteľ nemá, v prípade zmlúv:

  • na predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený(zubné kefky, kozmetika atď... )
  • na dodávku tovaru upraveného podľa priania kupujúceho alebo pre jeho osobu, ako aj tovar, ktorý podlieha rýchlej skaze, opotrebovaniu alebo zastaraniu,
  • na dodávku audio a video nahrávok a počítačových programov, ak poruší kupujúci ich originálny obal,

V prípade nejasností nám napíšte na mail: info@tunakupim.sk alebo na CHAT online v pravo dole na stránke.

Po odoslaní tovaru Vás prosíme aby ste nás vopred kontaktovali, aby sme vedeli že máme od Vás očakávať zásielku. Zásielky na dobierku NEPREBERÁME!

V prípade, že predmetom odstúpenia je celá objednávka, bude Vám vrátená plná suma za produkt (prípadne dobierku) + najlacnejšie nami ponúkané poštovné na daný produkt.

V prípade, že bol tovar objednaný podnikateľom, tzn. právnickou osobou alebo osobou, ktorá tovar objednala v rámci svojej podnikateľskej činnosti (v skratke - objednávka na IČO) možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy v priebehu 14 dní sa na tieto objednávky nevzťahuje. 

 

TuNakupim.sk nájdete na GLAMI.sk