Acer Aspire 14/A14-51M/5-120U/14''/WUXGA/16GB/512GB SSD/Iris Xe/W11H/Gray/2R
Kód: 18700309509351A141
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Aspire 14 (A14-51M-59K1)
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 5 5-120U (10 jader (2P + 8E), 12 vláken, P-core 1.4/5.0 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB LPDDR5-6000 na desce
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14'' 16:10 WUXGA (1920x1200) IPS antireflexní, NTSC 45%
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Polohovací zařízení: TouchPad
Klávesnice: podsvícená
Web kamera: FHD USB (1080p)
Čtečka otisku prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel AX211 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3 LE)
Porty USB:
* 1x USB4® 40Gb/s (DisplayPort přes USB-C, Thunderbolt™ 4, USB nabíjení 5V/3A, DC-in 20V/65W s podporou nabíjení USB-C)
* 2x USB 3.2 Gen1
Další porty:
* 1x HDMI 2.1
* 1x napájecí konektor
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 50Wh Li-ion, 3 článková
Výdrž baterie: až 10h (MobileMark 2025)
Napájení: 65W 3phy AC
Barva: Steel Gray
Rozměry: 318,5x225,5x18,9mm
Hmotnost: 1,5kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 4711121733314 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Modelová řada: | Acer Aspire 14 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na baterie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 6000 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 16 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | A14-51M |
| Displej - rozlišenie: | 1920x1200 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| Dotykové aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | 3phy |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | LPDDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 225,5 |
| Šířka (mm): | 318,5 |
| Hloubka (mm): | 18,9 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Přesný model CPU: | 5-120U |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Acer Computer GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Kornkamp 4, 22926 Ahrensburg, Germany |
| E-mail : | www.acer.com |
