Acer Aspire Lite/AL14-45P-R2MH/R3-5400U/14''/WUXGA/8GB/256GB/RX Vega 6/W11H/Silver/2R
Kód: 18700309509351R2MH
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Aspire Lite 14 (AL14-45P-R2MH)
* klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 3 5400U (4 jádra, 8 vláken, 2,6/4,0 GHz, 8 MB cache)
Paměť: 8GB DDR4
Pevný disk: 256GB PCIe NVMe SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 300 nitů
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon RX Vega 6
Polohovací zařízení: Touchpad
Klávesnice: bez numerického bloku
Webkamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax + BT 5.2)
Porty USB:
* 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 1 (až 5 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V, 0,9 A/DC 20 V, 65 W
* 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 1 (až 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1
* 1x USB 2.0
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x čtečka microSD karet
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 58Wh Li-ion
Napájení: bez adaptéru (doporučeno 65W, USB-C AC)
Barva: stříbrná (Light Silver)
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.82 kg |
| EAN: | 4711721001813 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Aspire Lite |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,3 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | AL14-45P-R2MH |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Kapacita presná (GB): | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,6 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon RX Vega 6 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 5000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Presný model CPU: | R3-5400U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 58 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Acer Computer GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Kornkamp 4, 22926 Ahrensburg, Germany |
| E-mail : | www.acer.com |
