Acer C24B-GCZN 23,8''/R3-5400U/512/8G/ESHELL
Kód: 18744445104A11
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Aspire ,
C24B-GCZN_LUBR35400U_65W
Operační systém: ,ESHELL
Procesor: ,Ryzen 3 5400U
Paměť: ,1x 8GB SO-DIMM DDRIV
Pevný disk: ,512GB SD
Optická mechanika: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Displej: ,ultra slim 23,8'' Full HD LED , display (1920x1080) IPS anit-glare 100Hz
Grafická karta: ,Integrovaná
Audio: ,Repro
Webkamera: ,2M Kamera
Klávesnice: ,Ano, drátová
Myš: ,Ano, drátová
Síť: ,Ne
Bezdrátová komunikace: , ,wifi 6E - , BT 5.2
Napájení: ,65W
Porty:
* 1xUSB-C
* 5xUSB
*
HDMI out
*
DP out, ,
Barva: ,Černá
Rozměry: (ŠxHxV) ,540,4 x 163,2 x 415,5mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | All in One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 4711474951885 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Modelový rad: | Acer Aspire |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Počet USB portov (celkom): | 6 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Model: | C24 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,6 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 5000 |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R3-5400U |
| Počet LAN portov: | 0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Farba: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Acer Computer GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Kornkamp 4, 22926 Ahrensburg, Germany |
| E-mail : | www.acer.com |
