Acer Extensa 15/EX215-57-51YJ/i5-13420H/15,6''/FHD/8GB/512GB/UHD Xe/W11P/Silver/2R
Kód: 187048812155451YJ
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Extensa 15 (EX215-57-51YJ)
* Acer Sense
* klávesa Copilot (AI)
* americký armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Professional
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,1/4,6 GHz, E-core 1,5/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 15,6'' 16:9 FHD (1920x1080) IPS, antireflexní, 300 nitů
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics Xe G4 48EU
Audio: 2x repro, 2x mikrofon
Webkamera: HD USB TNR (720p)
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax MU-MIMO + BT 5.1)
Porty USB:
* 2x USB-C: USB 3.2 Gen2 (až 10Gb/s, podpora DisplayPort, USB nabíjení 5V/3A, napájení DC-in 20V/65W)
* 2x USB 3.2 Gen1
Ostatní porty:
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 3článková, 53Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC
Barva: stříbrná (Pure Silver)
Rozměry: 362,9x237,5x19,95mm
Hmotnost: 1,8kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.79 kg |
| EAN: | 4711474602220 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Acer Extensa 15 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 15,6 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | EX215-57-51YJ |
| Displej - rozlišenie: | 1920x1080 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotykové aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 237,5 |
| Šířka (mm): | 362,9 |
| Hloubka (mm): | 19,95 |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025010035 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.1 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Acer Computer GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Kornkamp 4, 22926 Ahrensburg, Germany |
| E-mail : | www.acer.com |
