Acer TravelMate P2/TMP216-51-G2-TCO-301K/3-100U/16''/WUXGA/8GB/512GB SSD/UHD/W11P EDU/Gray/2R
Kód: 1870483621416P301K
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer TravelMate P2 (TMP216-51-G2-TCO-301K)
Digitální učební pomůcka. Navrženo pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí.
Model určen pro žáky, učitele a školy.
Model: Acer TravelMate P2 (TMP216-51-G2-TCO-301K)
Operační systém: Windows 11 Pro Education
Procesor: Intel Core 3 100U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,7 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 8 GB DDR5 Memory + N
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (HDD upgrade kit)
Rozšiřující sloty pevného disku: HDD upgrade kit
Optická mechanika: ne
Displej: 16'' WUXGA 1920x1200 IPS Anti-Glare
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: HD TNR
Čtečka otisku prstů: ano
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: WiFi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3
USB:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB Type-C port supporting: USB4 40 Gbps / Display port over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V, 3 A / DC-in port 20 V, 65 W with USB Type-C docking support
Další konektory:
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
Čtečka paměťových karet: Micro SD card reader
Baterie: 53 Wh, Li-ion
Napájení: 65W USB Type-C AC adapter PCR50% TCO 9.0
Barva: Steel Gray
TCO Certified: ano
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.89 kg |
| EAN: | 4711474067562 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Naše logo - Office |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 3 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Acer TravelMate P2 16 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro Education |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Paměť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | TMP216-51-G2-TCO-301K |
| Displej - rozlišenie: | 1920x1200 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotykové aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Model určen pro školy: | Ano |
| Přesný model CPU: | 3-100U |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924020395 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,7 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Acer Computer GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Kornkamp 4, 22926 Ahrensburg, Germany |
| E-mail : | www.acer.com |
