ASUS case AP201 ASUS PRIME MESH WHITE EDITION
Kód: 200990269
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Big Tower |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.3 kg |
| EAN: | 4711081771913 |
| Zdroj ve skříni: | Ne |
| Typ skříně: | Micro ATX |
| LCD displej v skrine: | Ne |
| Farba skrine: | Bílá |
| Šířka skříně (mm): | 250 |
| Výška skříně (mm): | 350 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skriňe: | 460 |
| Audio na prednom panele: | Ano |
| IEEE port na prednom panele: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 ks |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 ks |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB na předním panelu: | Ano |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory(celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 6 pozic |
| Max. velikost radiátoru: | 360mm |
| Max. velikost-vrchní radiátor: | 1x360mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
