Canon i-SENSYS/LBP335DW/Tlač/Laser/A4/LAN/WiFi/USB
Kód: 31120048A
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
RYCHLÁ A VELMI EFEKTIVNÍ, ALE PŘESTO KOMPAKTNÍ ČERNOBÍLÁ TISKÁRNA FORMÁTU A4 S VYNIKAJÍCÍ KVALITOU TISKU Navrženo s důrazem na rychlost tisku, kompaktnost a vysokou kapacitu papíru pro snadnou integraci a vynikající výsledky v různých firemních prostředích.
* VYSOKÁ PRODUKTIVITA
* BEZPROBLÉMOVÉ PŘIPOJENÍ
* ROBUSTNÍ ZABEZPEČENÍ
* PODPORA UDRŽITELNOSTI Černobílý tisk laserovým paprskem
Formát tiskárny: ,A4
Formáty papíru: ,A4, A5, A5 (na šířku), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, uživatelské velikosti: minimálně 105 × 148 mm až maximálně 216,0 × 355,6 mm
Rozlišení [DPI]: ,Až 1 200 × 1 200 dpi
Rychlost černého tisku [str./min.]: ,Až 43 str./min (A4)
Tisk první strany [sec.]: ,Přibližně 6,2 sekund nebo méně
Max. měsíční zatížení [str.]: ,150 000 stran
Oboustranný tisk: ,A4
Kapacita zásobníku [str.]: ,
* Vkládání papíru (standardní): Zásobník na 550 listů, Víceúčelová přihrádka s kapacitou 100 listů
* Vkládání papíru (volitelné): 3 zásobníky na 550 listů
* Maximální kapacita papíru: Až 2 300 listů
* Výstup papíru: 150 listů
Rozhraní: ,USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wi-Fi – 802.11b/g/n, bezdrátové přímé připojení
Tiskové jazyky: ,UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript3
Skener: ,Ne
Fax: ,Ne
Spotřeba [W]: ,Při tisku: přibližně 507 W
Hlučnost [dB]: ,Při provozu: 54 dB
Rozměry (šířka x hloubka x výška): ,409 × 376 × 275 mm
Hmotnost [kg]: ,Přibl. 16 kg
Podporované operační systémy: ,Windows® 11, Windows® 10, Server® 2025, Server® 2022, Server® 2019, Server® 2016, Mac OS X verze 10.15 a vyšší, Linux
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14.83 kg |
| EAN: | 4549292251739 |
| LAN: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zariadenia: | Tiskárna |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | do 150 tisíc |
| Farebná tlač: | Ne |
| Max formát: | A4 |
| Tlač čb (str/min): | 40 až 49 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Procesor: | Dvoujádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz a jednojádrový 800 MHz |
| Doskový skener: | Ne |
| Prieťahový skener: | Ne |
| Model: | LBP335DW |
| Tlač čb (str/min) - presne: | 43 |
| Obojstranná tlač: | Automatický (duplexní) |
| Farebný model: | Black |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 1200 x 1200 |
| AirPrint: | Ano |
| Interná pamäť: | 2GB |
| Vstupný zásobník papiera: | 550 listů |
| Kopírka: | Ne |
| Modelový rad: | Canon i-SENSYS |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Canon Europa N.V. |
|---|---|
| Adresa : | Bovenkerkerweg 59, 1185 XB Amstelveen, Netherlands |
| E-mail : | corporate.communications@canon-europe.com |
