EDIFIER reproduktory R1280T, Aktivní, 42W, bílá
Kód: 525747
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Edifier R1280T Reproduktory
- Celkový výstupný výkon 42W RMS
- 102mm stredopásmové a basové drivery + 13mm výškový driver
- Klasická drevená skrinka
- Duálne RCA vstupy
- Jednoduché ovládanie
So 4 drivermi môže tento produkt produkovať výstupný výkon 42 wattov (RMS), ktorý je najvhodnejší do akéhokoľvek priestoru vo vašom dome pre skvelý zážitok zo systému.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Dual RCA |
| Audio | |
| Celkový výkon (RMS) | 21W + 21W |
| Drivery | 13 mm Tweeter 102 mm Woof |
| Frekvencia | 52Hz - 20kHz |
| Váha | 4,9 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k PC 5.1 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.45 kg |
| EAN: | 6923520267835 |
| Špecifikácia zostavy: | 2+0 |
| Výkon zostavy RMS (vo W): | 42 |
| Rozhranie: | RCA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Edifier International Limited |
|---|---|
| Adresa : | 2 rue de la Paix, 75002 Paris, France |
| E-mail : | info@edifier.com |
