Garett Smartwatch COMPASS Black, GPS
Kód: 1601245
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inteligentné hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 5904238487372 |
| Hodinkové funkce: | Budík, Časovač, Datum, Stopky |
| Chytré funkce: | Vibrace, Vlastní ciferník, Hledání telefonu |
| Jazyk rozhraní: | Angličtina, Maďarština, Němčina, Polština, Slovenština, Čeština |
| Součást balení: | Řemínek navíc, Dobíjecí kabel |
| Sportovní funkce: | Měření tepu, Krokoměr |
| Kapacita baterie (mAh): | 470 |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Notifikace a zprávy: | Notifikace z telefonu |
| Senzory a Hardware: | Vibrace |
| Tvar ciferníku: | Kulatý |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Určení: | Unisex |
| Vyměnitelný řemínek: | Ano |
| Způsob ovládání: | Kombinované |
| Barva pouzdra: | Černá |
| Barva řemínku: | Zelená |
| Hloubka pouzdra (mm): | 13 |
| Sklíčko: | Gorilla Glass |
| Výška pouzdra (mm): | 52.5 |
| Šířka pouzdra (mm): | 47.6 |
| Propojení s mob. telefonem: | Ano |
| Vodotěsnost a odolnost: | 50 m (5 ATM) |
| Maximální obvod zápěstí: | 210 mm |
| Zariadenie: | Hodinky |
| Funkcia: | Meranie tepu, Budík, Krokmer, Prepojenie s mobilom, Vodeodolné |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Garett Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Targowa 18/1413, 25-519 Kielce, Poland |
| E-mail : | biuro@garett.pl |
