GENIUS Reproduktor SP-HF520BT, BT, 3.5mm jack, 20W, tmavé dřevo
Kód: 1561625
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Genius SP-HF520BT
Sada reproduktorov s 3D priestorovým efektom v konfigurácii 2.0 s celkovým výkonom 20 W. Vyrobené sú zo duba pre dosiahnutie čo najlepšieho zvuku s plnými basmi aj zreteľnými výškami. Pripojenie k počítaču, notebooku alebo smartfónu je možné jednoducho realizovať káblovo cez 3,5 mm konektor alebo bezdrôtovo pomocou Bluetooth. K dispozícii je aj slúchadlový výstup a AUX vstup na prednej strane. Poteší ovládanie hlasitosti a tónov priamo na reproduktore.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Výkon | 1x 20W RMS |
| Konfigurácia | 2.0 |
| Frekvenčný rozsah | 40 Hz - 20 kHz |
| Pripojenie | Bluetooth 5.3 1x slúchadlový výstup 1x AUX vstup |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 207 x 133,4 x 110 mm |
| Hmotnosť | 1896 g |
Rozmery balenia
Šírka: cm
Výška: cm
Dĺžka: cm
Váha: kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k PC 2.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.43 kg |
| EAN: | 4710268262046 |
| Špecifikácia zostavy: | 2+0, Bezdrôtový |
| Vybavenie reproduktorov: | Integrovaný zosilňovač |
| Rozhranie: | 3.5mm jack, BlueTooth |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | eD system a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Novoveská 1262/95, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, Czech Republic |
| E-mail : | info@edsystem.cz |
