GENIUS webová kamera ECam 8000/ červená/ Full HD 1080P/ USB2.0/ mikrofón
Kód: 1561103
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Genius ECam 8000
Webová kamera ponúka rozlíšenie Full HD pri 30 snímkach za sekundu. Je vhodný na multimediálnu komunikáciu cez internet. Má výkonný integrovaný mikrofón na snímanie hlasu. Poteší aj široký zorný uhol 90° a možnosť otáčania o 360°. Samozrejme, že je možné ho ľahko upnúť na monitor alebo iné zariadenia. K počítaču sa pripája prostredníctvom rozhrania USB 2.0 konektor.
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| rozlíšenie obrazu z fotoaparátu (px) | 1920 x 1080 |
| Rozhranie | 1 x USB 2.0 |
| Farba | červeno-čierna |
| zabudovaný mikrofón | áno |
| lED osvetľovač kamery | nie |
| Infračervený osvetľovač kamery | nie |
| Rozmery | 90,6 x 67,5 x 54,5 mm |
| hmotnosť | 82 g |
| Dĺžka záruky | 24 mesiacov |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Webkamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 4710268258407 |
| Hloubka (mm): | 54.5 |
| Výška (mm): | 67.5 |
| Šířka (mm): | 90.6 |
| Vlastnosti: | Vestavěný mikrofon |
| Rozlišení fotografií: | 2 Mpix |
| Podporované OS: | Windows 10 |
| Barva: | Červená |
| Maximální rozlišení videa (px): | Full HD (1920 x 1080) |
| Zorný úhel: | 90° |
| Max. rozlíšenie WEB kamery pre video sekvencie: | 1.0 Mpix |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | eD system a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Novoveská 1262/95, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, Czech Republic |
| E-mail : | info@edsystem.cz |
