GIGABYTE zdroj UD850GM PG5, 850W, 80+ Gold, 120mm fan, černá
Kód: 524743
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Gigabyte 850W zdroj
- Ultra odolný
- Hlavné japonské kondenzátory
- Vylepšené tepelné riešenie
- 120mm ventilátor s inteligentným hydraulickým ložiskom (HYB).
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Podpora grafických kariet PCIe Gen 5.0
- Podpora štandardu Intel ATX 3.0
- Certifikácia 80 PLUS Gold
- Plne modulárny dizajn
- Kompaktné prevedenie
- 5 rokov záruka (upravované podľa rôznych regiónov)

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 850 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 12-6A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 1x (600mm + 200mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (600mm + 150mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (700mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 150mm) |
| Floppy/FDD Konektor | 1x |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.0 |
| 80 PLUS Účinnosť | Gold |
| Modulárna káblová sústava | Áno |
| Veľkosť | 150 x 140 x 86 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje 700 - 900W |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.68 kg |
| EAN: | 4719331553104 |
| Výkon zdroje (W): | 850 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | G.B.T. Technology Trading GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Bullenkoppel 16, 22047 Hamburg, Germany |
| E-mail : | www.gigabyte.com |
