HDD 8TB WD8005FFBX Red Pro 256MB
Kód: 20420098811
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky HDD 3,5" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 718037902838 |
| Rozměr disku: | 3.5" |
| Otáčky (rpm): | 7 200 |
| Provedení disku: | Interní |
| Záruka (let): | 5 |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Modelová řada: | WD Red Pro |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 8TB |
| Typ úložiště: | HDD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Vhodný pro:: | Datová uložiště NAS |
| Farba: | Červená |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Western Digital (UK) Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Hamilton House, National Technology Park, Plassey, Limerick, Ireland |
| E-mail : | support@wdc.com |
