HP 200 G2a 16 R5-40/8 GB(LP)/512 GB/W11H
Kód: HP-D7YL0AT
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP 200 G2a 16'' notebook HP 200 G2a je speciálně navržen pro pedagogy a profesionály, kteří dbají na náklady, a nabízí působivý obraz, flexibilní specifikace a funkce na úrovni podnikové třídy v odolném šasi s prostorným displejem.
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,AMD Ryzen™ 5 7520U (max. zvýšený takt 4,3 GHz, 4 MB mezipaměti L3, 4 jádra, 8 vláken)
Paměť: ,1x 8GB LPDDR-5500 , RAM
Počet slotů (celkem/volných): ,2/2
Pevný disk: ,512GB disk PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Displej: ,16'' diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Grafická karta: ,Grafika AMD Radeon™ 610M
Audio: ,Dva stereofonní reproduktory
Web kamera: ,FHD kamera 1080p
Polohovací zařízení: ,Mutli-touch clickpad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ne
Čtečka otisků prstů: ,Ne
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,Ano
Bezdrátová komunikace: ,Bezdrátová karta MediaTek Wi-Fi 6 MT7920 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty USB: ,
* 2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené)
* 2× USB Type-C® s ,přenosovou rychlostí signálu 10 ,Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Další porty: ,
* 1× HDMI 2.1
* 1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1× port RJ-45
* 1× slot pro bezpečnostní zámek Kensington® Mini
Baterie: ,3článková Li-ion polymerová HP s dlouhou výdrží (41 Wh)
Napájení: ,Není součástí balení
Barva: ,Železitě šedá
Rozměry (ŠxHxV): 358,6 x 251,8 x 11,2 - 15,3mm
Hmotnost: ,1,7kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 821844352717 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP 200 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | Multidotykový trackpad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5500 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,7 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | G2a |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,8 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 15,3 |
| Šírka (mm): | 358,6 |
| Hĺbka (mm): | 251,8 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-7520U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,3 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 41 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
