HP 255R/G10/R5-7535U/15,6''/FHD/16GB/512GB/AMD int/DOS/Gray/1R
Kód: HP-CH7D0AT
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP 255R G10
Operační systém: FreeDOS
Procesor: AMD Ryzen™ 5 7535U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads)
Paměť: 16 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1
Pevný disk: 512 GB SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 15.6'' diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Grafická karta: AMD Radeon™ 660M Graphics
Webkamera: 720p
Podsvícená klávesnice: Ne
Numerická klávesnice: Ano
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) + Bluetooth® 5.4 wireless card
Porty:
* 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
* 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate
* 1 AC power
* 1 HDMI 1.4b
* 1 stereo headphone/microphone combo jack
Baterie: HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
Napájení: HP Smart 45 W External AC power adapter
Barva: Tmavě šedá
Rozměry: 359,8 x 236 x 15,7mm
Hmotnost: 1,66
Záruka: 1 rok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.32 kg |
| EAN: | 199642978416 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | HP 255R |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operační systém: | DOS |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 15,6 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | G10 |
| Displej - rozlišenie: | 1920x1080 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 45 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 15,7 |
| Šířka (mm): | 359,8 |
| Hloubka (mm): | 236 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R5-7535U |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924110543 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,55 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 41 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
