HP EliteBook 6/G2a/R5-230/14''/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Silver/3R
Kód: HP-DG8J5ET
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteBook 6 G2a 14 inch Notebook AI PC
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,AMD Ryzen 5 230 (6 jader, 12 vláken, 3,5/4,9 GHz, 16 MB cache)
NPU: ,16 TOPS
Paměť: ,1x 16 GB ,DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): ,2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ ,SSD
Displej: ,14'', WUXGA (1920 x 1200), IPS, antireflexní, 300 nitů, 62,5% sRGB
Grafická karta: ,Integrovaná AMD Radeon 760M Graphics
Audio: ,Zvuk od Poly Studio, dva stereofonní reproduktory, dva mikrofony vybavené redukcí šumu pomocí umělé inteligence
Web kamera: ,FHD kamera s dvěma integrovanými mikrofony
Polohovací zařízení: ,TouchPad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ne
Čtečka otisků prstů: ,Ano
Čtečka čipových karet: ,Ano
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,Realtek RTL8111EPP 1 GbE
Bezdrátová komunikace: ,MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) a Bluetooth® 6.0
Porty USB: ,
* 2x Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
* 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (napájený port)
Další porty: ,
* 1x ,HDMI 2.1
* 1x ,kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (stereo)
* 1x RJ-45
* 1x ,slot pro bezpečnostní zámek nano
* 1x čtečka čipových karet
Baterie: ,3článková Li-ion polymerová HP s dlouhou výdrží (68 Wh)
Napájení: ,Ne
Správa zabezpečení: ,Zásuvka pro bezpečnostní zámek
Barva: ,Světle stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): 318,6 x 224,3 x 11-17,5 mm ,
Hmotnost: ,cca 1,4 kg
Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP EliteBook 6 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,4 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | G2a |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,5 |
| Šírka (mm): | 318,6 |
| Hĺbka (mm): | 224,3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-230 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1026030237 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 68 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
