HP EliteDesk/8 G1a/Mini/R5-220/16GB/512GB/AMD int/bez OS/3R
Kód: HP-998Z4ET
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteDesk 8 Mini G1a Desktop PC
* objem 1 l
* HP Wolf Security
Operační systém: FreeDOS
Procesor: AMD Ryzen 5 220 (6 jader, 12 vláken, 3,2/4,9 GHz, 22 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe® NVMe™ SSD
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M Graphics
Audio: kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA
Síť: Realtek RTL8111EPP GbE
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2×2) a Bluetooth® 5.4
Klávesnice: HP 125 USB v2
Myš: HP 125 USB
Napájení: 65W externí napájecí adaptér
Přední porty:
* 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
* 1× kombinovaný zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Zadní porty:
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
* 1× HDMI 2.1
* 1× RJ-45
* 1× napájecí konektor
* 2× DisplayPort™ 2.1
* 2× konektor pro externí anténu
* 1× USB4 s přenosovou rychlostí signálu 40Gb/s (100W USB PowerDelivery)
Rozšiřující sloty:
* 1× M.2 2230
* 3× M.2 2280
Barva: černá
Rozměry: 177×181×34,2mm
Hmotnost: cca 1,42kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 199485638645 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP EliteDesk |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | 8 G1a |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 1 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-220 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025050035 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
