HP Omnibook 3/16-by0000ncx/R5-40/16''/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Silver/2R
Kód: HP-D9MN8EA
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP OmniBook 3 16-by0000ncx Laptop Usnadněte si den s 16'' notebookem HP OmniBook 3
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,AMD Ryzen 5 40 (max. zvýšená frekvence 4,3 GHz, 4 MB mezipaměti L3, 4 jádra, 8 vláken)
Paměť: ,16GB paměť LPDDR5-5500 MT/s (integrovaná)
Pevný disk: ,Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: ,16“ displej IPS s rozlišením 2K (1 ,920 × 1 ,200), tenkým rámečkem, antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB
Grafická karta: ,Grafika AMD Radeon™ 610M
Audio: ,Dva reproduktory
Web kamera: ,Kamera 1 080p FHD s automatickým přepínáním HDR
Polohovací zařízení: ,HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstů: ,Ne
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,Ne
Bezdrátová komunikace: ,Bezdrátová karta MediaTek Wi-Fi 6 MT7920 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty USB: ,
* 2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 ,Gbit/s
* 2× USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Další porty: ,
* 1× výstup HDMI 2.1
* 1× konektor sluchátek/mikrofonu
Baterie: ,3článková Li-ion polymerová (41 Wh)
Napájení: ,45W napájecí adaptér (doporučeno, prodává se samostatně)
Barva: ,Ledovcově stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): 358,6 x 251,8 x 14,7mm
Hmotnost: ,1,64
Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 821844694695 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP Omnibook 3 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,64 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | 16-by0000ncx |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,8 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 10 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 14,7 |
| Šírka (mm): | 358,6 |
| Hĺbka (mm): | 251,8 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | R5-40 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,3 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 41 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
