HP Pro/400 G9/SFF/i5-13500/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: HP-D8LN0ET
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
HP Pro SFF 400 G9 , Stolní počítač HP Pro SFF 400 poskytuje uživatelům v hybridních pracovních prostředích komerční možnosti konfigurace a připojení v kompaktním provedení.
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel® Core™ i5-13500 (up to 4.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Paměť: ,16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB) Transfer rates up to 3200 MT/s.
Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1
Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ SSD
Grafická karta: ,Intel® UHD Graphics 770
Audio: ,Kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s ,podporou náhlavní soupravy CTIA a ,OMTP
Bezdrátová komunikace: ,Ne
Klávesnice: ,HP 125 Wired Keyboard
Myš: ,HP 125 Wired Mouse
Napájení: ,240 W internal power supply, up to 92% efficiency, active PFC
Přední porty: ,
* 1x konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s
* 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s
Video porty:
* 2x HDMI
* 1x DisplayPort
Rozšiřující sloty: ,
* 1x M.2 2230
* 1x M.2 2280
* 1x PCIe 3 x1
* 1x PCIe 4 x16
Barva: ,Černá
Rozměry (ŠxHxV): ,270 x 95 x 308mm
Hmotnost: ,4,2kg
Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 821844491782 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP Pro |
| Prevedenie: | Small Form Factor |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 3200 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | 400 G9 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 240 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Wi-Fi: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | i5-13500 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
