HP ProDesk 4/G1i/Tower/U5-235/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: HP-D84H2ET
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
HP ProDesk 4 Tower G1i Desktop AI PC
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel Core Ultra 5 235 (až 5.0 GHz s Intel Turbo Boost Technology, 24MB L3 cache, 14 jader, 14 vláken)
Paměť: ,16GB DDR5-5600MT/s (1x 16GB) ,
Počet slotů (celkem/volných): ,4/3
Pevný disk: ,512GB PCIe NVMe M.2 SSD
Grafická karta: ,Intel Graphics (Integrovaná)
Audio: ,Kodek Realtek ALC3252, univerzální konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Síť: ,Ano
Klávesnice: ,HP 125 v2 Drátová klávesnice
Myš: ,HP 125 Drátová myš
Napájení: ,280W
Přední porty: ,
* 1x USB typ C s přenosovou rychlostí 10Gbit/s
* 3x USB typ A s přenosovou rychlostí 10Gbit/s
* 1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: ,
* 2x USB typ A s přenosovou rychlostí 5Gbit/s
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x zvukový linkový vstup/výstup
* 3x USB 2.0 typ A
* 1x DisplayPort 2.1
Rozšiřující sloty: ,
* 1x M.2 2230
* 2x PCIe 3 x1
* 2x M.2 2280
* 1x PCIe 4 x16 1x slot M.2 2230 pro WLAN
* 2x M.2 2280 pro úložiště
Barva: ,černá
Rozměry: ,337x308x155mm
Hmotnost: ,5,58
Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 821844381618 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Modelový rad: | HP ProDesk 4 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 3 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | G1i |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 3 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | U5-235 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
