HP ProDesk TWR 2 G1a R3 8300G/8GB/512GB/DOS
Kód: HP-D94ZGET
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
HP ProDesk 2 Tower G1a PC Stolní počítač ProDesk 2 Tower G1a AI pomáhá optimalizovat firemní zdroje.
Operační systém: ,FreeDOS
Procesor: ,AMD Ryzen™ 3 8300G (up to 4.9 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads)
Paměť: ,8 GB DDR5-5200 MT/s (1 x 8 GB) Transfer rates up to 5200 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1
Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: ,AMD Radeon™ 740M Graphics
Audio: ,Kodek Realtek ALC3602-CG
Síť: ,Ano
Bezdrátová komunikace: ,Ne
Klávesnice: ,HP 125 v2 Wired Keyboard
Myš: ,HP 125 Wired Mouse
Napájení: ,180 W internal power supply, up to 90% efficiency, active PFC
Přední porty: ,
* 1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s
* 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s
* 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s
* 1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: ,
* 1× HDMI 1.4b
* 1× DisplayPort™ 1.4a
* 1× RJ-45
* 1× napájecí konektor
* 1× zvukový linkový vstup/výstup
* 3× ,USB ,2.0 Type-A
Rozšiřující sloty: ,
* 2x M.2
* 1x PCIe 3 x1
* 1x PCIe 4 x16
Barva: ,Černá
Rozměry (ŠxHxV): ,155 x 308 x 337mm
Hmotnost: ,6,10kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 821844612620 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP ProDesk 2 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | DOS |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | G1a |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 3 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | R3-8300G |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
