HP ProDesk TWR 2 G1i i3-13100/8GB/512GB/W11P
Kód: HP-D90R6ET
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
HP ProDesk 2 Tower G1i PC Počítač ProDesk 2 Tower G1i pomáhá optimalizovat firemní zdroje. ,
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel® Core™ i3-13100 (up to 4.5 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads)
Paměť: ,8 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 8 GB) Transfer rates up to 4800 MT/s.
Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1
Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: ,Intel® UHD Graphics 730
Audio: ,Kodek Realtek ALC3602-CG
Síť: ,Ano
Bezdrátová komunikace: ,Ne
Klávesnice: ,HP 125 v2 Wired Keyboard
Myš: ,HP 125 Wired Mouse
Napájení: ,180 W internal power supply, up to 90% efficiency, active PFC
Přední porty: ,
* 1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 ,Gbit/s
* 3× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 ,Gbit/s
* 1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: ,
* 4× ,USB ,2.0 Type-A
* 1× HDMI 1.4b
* 1× DisplayPort™ 1.4a
* 1× RJ-45
* 1× napájecí konektor
* 1× zvukový linkový vstup/výstup
Rozšiřující sloty: ,
* 2x M.2
* 1x PCIe 3 x1
* 1x PCIe 4 x16
Barva: ,Černá
Rozměry (ŠxHxV): ,155 x 308 x 337mm
Hmotnost: ,5,98kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 821844553237 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP ProDesk 2 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | G1i |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 4 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | i3-13100 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
