HP ProDesk TWR 2 G1i i5-13500/8GB/512GB/DOS
Kód: HP-D90R9ET
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
HP ProDesk 2 Tower G1i PC Počítač ProDesk 2 Tower G1i pomáhá optimalizovat firemní zdroje. ,
Operační systém: ,FreeDOS
Procesor: ,Intel® Core™ i5-13500 (up to 4.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads)
Paměť: ,8 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 8 GB) Transfer rates up to 4800 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1
Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: ,Intel® UHD Graphics 770
Audio: ,Kodek Realtek ALC3602-CG
Síť: ,Ano
Bezdrátová komunikace: ,Ne
Klávesnice: ,HP 125 v2 Wired Keyboard
Myš: ,HP 125 Wired Mouse
Napájení: ,180 W internal power supply, up to 90% efficiency, active PFC
Přední porty: ,
* 1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 ,Gbit/s
* 3× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 ,Gbit/s
* 1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: ,
* 4× ,USB ,2.0 Type-A
* 1× HDMI 1.4b
* 1× DisplayPort™ 1.4a
* 1× RJ-45
* 1× napájecí konektor
* 1× zvukový linkový vstup/výstup
Rozšiřující sloty: ,
* 2x M.2
* 1x PCIe 3 x1
* 1x PCIe 4 x16
Barva: ,Černá
Rozměry (ŠxHxV): ,155 x 308 x 337mm
Hmotnost: ,5,98kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 821844553244 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | HP ProDesk 2 |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | DOS |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Paměť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | G1i |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,5 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 3 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 4 |
| USB 3.x (zadní): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 180 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | i5-13500 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
