HP Wired Keyboard & Mouse 200 EN - KLÁVESNICE a MYŠ
Kód: 1458639
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Klávesnica a myš HP Pavilion 200
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilné s počítačmi s voľným portom USB. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 46.5 x 17.44 x 2.35 cm (keyboard); 11.5 x 6.9 x 3.8 cm (mouse) |
| Hmotnosť | 0.5 kg (keyboard); 0.09 kg (mouse) |
| Záruka | Dvojročná obmedzená záruka. |
| Obsah balenia | Keyboard; Mouse; Product notices; Warranty card |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Zahŕňa dvojročnú obmedzenú záruku HP s nepretržitou podporou online. Podrobné informácie vám poskytne stredisko podpory zákazníkov spoločnosti HP alebo ich nájdete na stránke www.hp.com/go/orderdocuments. Vyžaduje sa internetové pripojenie, ktoré nie je súčasťou dodávky. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt môže byť iný ako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informácie uvedené v tomto dokumente sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Jediné záruky, ktoré sa vzťahujú na produkty a služby HP, sú záruky uvedené v záručných dokumentoch dodaných s príslušnými produktami a službami. Žiadne informácie nemožno považovať za dodatočnú záruku. Spoločnosť HP nenesie žiadnu zodpovednosť za technické ani redakčné chyby či nedostatky v tomto dokumente. Windows je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a iných krajinách. Všetky ďalšie ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sety klávesnice a myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| EAN: | 194721396556 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
