Lenovo IdeaCentre/27ILL11/27''/FHD/U5-226V/16GB/512GB/Intel int/bez OS/Šedá/2R
Kód: LNPF0JW000UCK
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | All in One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.73 kg |
| EAN: | 199275023804 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaCentre |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ne |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Počet USB portov (celkom): | 4 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | 27ILL11 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-226V |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
