Lenovo IdeaCentre/AIO 24AKP10/23,8''/FHD/R5-220/16GB/512GB/AMD int/bez OS/Šedá/3R
Kód: LNPF0JC000ECKS
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: Lenovo IdeaCentre AIO 24AKP10
Operační systém: Ne
Procesor: AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet pozic (celkem / Volné): 2 / 1
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe
Optická mechanika: Ne
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3341 codec
Displej:23.8'' FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch
Kamera: 5.0MP
Klávesnice: USB Calliope Keyboard, Cloud Grey, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Cloud Grey
Síť: Ne
Bezdrátová síť: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Zadní konektory:
* 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
* 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
* 1x HDMI®-in 1.4
* 1x HDMI®-out 2.1 TMDS
* 1x Ethernet (RJ-45)
* 1x power connector
Boční konektory:
* 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
* 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Rozměry: 539.5 x 192.1 x 431.17 mm
Hmotnost: Okolo 6kg
Barva: Cloud Grey
Napájení: 90W 89% Adapter
Záruka: 3 roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_24AKP10?M=F0JC000ECK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All in One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.42 kg |
| EAN: | 199271887103 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) |
| Modelová řada: | Lenovo IdeaCentre |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Počet USB portů (celkem): | 4 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 23,8 |
| Model: | AIO 24AKP10 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,2 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 0 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 90 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R5-220 |
| Počet LAN portů: | 0 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Farba: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
