Lenovo IdeaPad 5 2-in-1/14AGP11/AI5-430/14''/WUXGA/T/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R
Kód: LNN83UH0040CK
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
IdeaPad 5 2-in-1 14AGP11
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 5 430 (4C/8T, 2/4.5GHz, 4MB L2/8MB L3)
NPU: ,50 TOPS
Paměť: ,2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): ,2/0
Maximální velikost: ,32 GB DDR5-5600
Pevný disk: ,512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: ,2 M.2 sloty, 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot + 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
Optická mechanika: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ano
Displej: ,14'' (1920 x 1200) OLED, 400nitů , Lesklý, 60 Hz, Touch
Grafická karta:  ,Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: ,High Definition Audio, Realtek ALC3287 codec
Webkamera: ,FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: ,TouchPad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstu: ,Ne
Pero: ,Ano
Síť: ,Ne
Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.4
Porty: ,
* 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
* 1x USB-A (USB 5Gbps)
* 2x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.4
* 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
* 1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm)
* 1x microSD card reader
TPM 2.0: ,Ano
Baterie: ,60Wh
Napájení: ,Není součástí balení
Barva: ,Luna Grey
Materiál: ,Aluminium (Tops), PC-ABS + 40% GF (Bottom)
Rozměry: ,311,6 x 224,9 x17,4 mm
Hmotnost: ,1,54 kg
Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 199274946685 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,54 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 14AGP11 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 224,9 |
| Šírka (mm): | 311,6 |
| Hĺbka (mm): | 17,4 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | AI5-430 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
