Lenovo IdeaPad Slim 3/14AMN8/R5-40/14''/FHD/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R
Kód: LNN82XN00CFCK
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Slim 3 14AMN8
Operační systém:Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor:AMD Ryzen 5 40 (4 jader / 8 vláken, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
Paměť:integrovaná 16GB LPDDR5-5500
Pevný disk:512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe
Displej: ,14'' FHD (1920x1080) IPS 300 nitů, antireflexní
Grafická karta:Integrovaná AMD Radeon 610M Graphics
Audio:1.5W x2
Web kamera:FHD 1080p with Privacy Shutter
Polohovací zařízení:TouchPad
Podsvícená klávesnice:Ano
Numerická klávesnice:Ne
Čtečka otisků prstů:Ne
Čtečka čipových karet:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
Optická mechanika:Ne
Síť:Ne
Bezdrátová komunikace:Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1
* 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (podpora přenosu dat, Power Delivery a DisplayPort™ 1.2)
Další porty: ,
* 1x HDMI® 1.4
* 1x kombinovaný vstup sluchátka/mikrofon jack (3.5mm)
* 1x čtečka karet
* 1x Power connector (Round tip)
Baterie:47Wh
Napájení:Nemá adaptér
Barva:Šedá (Arctic Grey)
Materiál:PC-ABS
Rozměry:324.3 x 213.8 x 17.9 mm
Hmotnost:Od 1,37kg
Záruka:2 roky
Stránky výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_3_14AMN8?M=82XN00CFCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| EAN: | 199274425234 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Materiál: | Plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,37 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 14AMN8 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,8 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 10 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,9 |
| Šírka (mm): | 324,3 |
| Hĺbka (mm): | 213,8 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | R5-40 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,3 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 47 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
