Lenovo IdeaPad Slim 3/15IRH10/i5-13420H/15,3''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Blue/2R
Kód: LNN83K10066CKS
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: IdeaPad Slim 3 15IRH10
Operační systém: Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor: Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB
Paměť: 8GB Soldered DDR5-4800 + 8GB SO-DIMM DDR5-4800
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Displej: 15.3'' WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics Xe G4 48EU
Polohovací zařízení: Beztlačítkový vícedotykový touchpad s povrchem Mylar®, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 palce)
Podsvícená klávesnice: Podsvícená, Česká/Slovenská
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
Mikrofon: 2x, Array
Reproduktory: Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™
Čtečka otisku prstu: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
USB:
* 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.2
Další konektory:
* 1x HDMI® 1.4
* 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
* 1x SD card reader
* 1x Power connector
Baterie: Integrovaná 60Wh
Napájení: 65W Round Tip (3-pin)
Barva: Cosmic Blue
Rozměry: 343.4 x 239.5 x 16.9-17.9 mm
Hmotnost: Začíná na 1.63 kg
Záruka: 2 roky
Web výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_3_15IRH10?M=83K10066CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.55 kg |
| EAN: | 198156249104 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4800 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 24 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 15,3 |
| Farba: | Modrá |
| Model: | 15IRH10 |
| Displej - rozlišenie: | 1920x1200 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotykové aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Možnost více disků (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | Round Tip |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,9 |
| Šířka (mm): | 343,4 |
| Hloubka (mm): | 239,5 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
