Lenovo Legion Gaming XL Cloth Mouse Pad - podložka pod myš
Kód: 802944
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion Gaming XL Cloth Mouse Pad
Part Number: GXH0W29068
| Shipment group | Mouse pad |
| Weight | 0.49kg |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Lenovo |
| Dimensions | 3 mm - 900mm - 300mm |
| Color | Black |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| EAN: | 193638156321 |
| Veľkosť podložky: | Veľká |
| Prevedenie podložky: | Textilná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
