LENOVO PC AiO A105 24 - Ryzen™ 5 40,23.8" FHD IPS,8GB,512SSD,HDMI,AMD Radeon™ 610M,W11H,2Y CC
Kód: 1651563
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Produkt: Lenovo A105 24
Part Number: F0JS0019CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 40 (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 610M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered LPDDR5-5500 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 8GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | 2Wx2, Stereo Speakers |
| Kamera | 5.0MP |
| Mikrofon | Dual Microphone |
| Napájací Adaptér | 65W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | USB Calliope Keyboard, Cloud Grey, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Cloud Grey |
| Farba | Cloud Grey |
| Rozmery (ŠxHxV) | 539.3 x 185 x 432.6 mm (21.23 x 7.3 x 17.03 inches) |
| Hmotnost | Around 4.28 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Zadné porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x power connector |
| Ľavé porty | - |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | - |
Dodatočné parametre
| Kategória: | All in One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.91 kg |
| EAN: | 199275023774 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Grafický čip: | AMD Radeon 610M |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 23.8 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2, LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, USB-C 3.2 Gen 2 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš, Wi-Fi, BlueTooth, Webkamera, Integrovaný reproduktor |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
