LENOVO PC IdeaCentre AIO 27ILL11 - Ultra 7 256V,27" FHD IPS,16GB,1TSSD,HDMI,Intel Arc 140V,W11H,3Y Premium
Kód: 1651564
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Produkt: Lenovo IdeaCentre AIO 27ILL11
Part Number: F0JW000WCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc™ Graphics 140V |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered LPDDR5x-8533 MoP, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233 codec |
| Reproduktory | 3Wx2, HARMAN |
| Kamera | 5.0MP |
| Mikrofon | Dual Microphone |
| Napájací Adaptér | 135W 90% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Wireless EOS Keyboard, Cloud Grey, Czech / Slovak |
| Myš | Wireless EOS Mouse, Cloud Grey |
| Farba | Cloud Grey |
| Rozmery (ŠxHxV) | 611.72 x 192.1 x 471.66 mm (24.08 x 7.56 x 18.56 inches) |
| Hmotnost | Around 7.1 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Zadné porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x HDMI-in 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| Ľavé porty | 1x Camera switch 1x Power button |
| Pravé porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in |
Dodatočné parametre
| Kategória: | All in One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.66 kg |
| EAN: | 199275023828 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Výkon CPU dle PassMark: | 19586 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 45 |
| Grafický čip: | Intel Arc 140V |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2, LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, USB-C 3.2 Gen 2 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš, Wi-Fi, BlueTooth, Webkamera, Integrovaný reproduktor |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
