Reproduktory EDIFIER T5, 70W, čierne
Kód: 525425
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Subwoofer s napájaním T5
Výkonné basy bez skreslenia
- 8" reproduktor pre basy bez skreslenia
- Dolnopriepustný filter s frekvenčnou odozvou 38 Hz
- Znížená akustická rezonancia vďaka skrini MDF
- Automatický pohotovostný režim na úsporu energie
- Nastaviteľná šírka basového a frekvenčného pásma
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| jednotka vodiča | 8" |
| celkový výpadok výkonu | RMS 70 W |
| pomer signálu k šumu | >=85 dB(A) |
| Frekvenčná odozva | 38 Hz - 200 Hz |
| Hladina hluku | <=25 |
| vstupná citlivosť | 50+-20 mV |
| Rozmery | 278 x 300 x 336 mm |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k PC 2.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.4 kg |
| EAN: | 6923520267668 |
| Špecifikácia zostavy: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Edifier International Limited |
|---|---|
| Adresa : | 2 rue de la Paix, 75002 Paris, France |
| E-mail : | info@edifier.com |
