Seagate SkyHawk/1TB/HDD/3.5''/SATA/5400 RPM/3R
Kód: 204200906233
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: Seagate Skyhawk
Kapacita: 1 TB
Typ disku: 3,5” HDD
Rozhraní: SATA III 6Gb/s
Počet otáček: 5400 rpm
Vyrovnávací paměť: 256 MB
Provozní teplota: 0 – 65 C
Rozměry (Š x V x H): 146,99 × 101,6 × 20,2 mm
Hmotnost: 415g
Záruka: 3 roky
Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce ''Odkazy''
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky HDD 3,5" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8719706028226 |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | 5 400 |
| Prevedenie: | Interní |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelový rad: | Seagate SkyHawk |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Nevztahuje se |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Seagate Technology Support |
|---|---|
| Adresa : | Orchard 7000, Blackrock, Co. Cork, Ireland |
| E-mail : | www.seagate.com |
