WD My Passport/1TB/HDD/Externý/2.5''/Strieborná/3R
Kód: 204090001520
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
My Passport ™ Ultra s USB-C rozhraním nabízí snadný způsob, jak rozšířit místo pro data a to vše v moderního kovovém designu. S kapacitou až 4 TB1 a tříletou zárukou získáte úložiště, na které se můžete spolehnout po mnoho let.Kapacita: 1 TB
Typ disku: externí 2,5''HDD
Rozhraní: USB-C
Napájení: USB
Rozměry [V x D x Š): 110 x 81,6 x 12,8 mm (DxŠxV)
Záruka: 36 měsíců
Stránky výrobce: https://www.wd.com/products/portable-storage/my-passport-ultra.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 718037863979 |
| Rozměr disku: | 2.5" |
| Otáčky (rpm): | Neuvedeno |
| Provedení disku: | Externí |
| Záruka (let): | 3 |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Modelová řada: | WD My Passport |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita: | 1TB |
| Typ úložiště: | HDD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Typ konektoru: | USB - C |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Stříbrná |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Western Digital (UK) Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Hamilton House, National Technology Park, Plassey, Limerick, Ireland |
| E-mail : | support@wdc.com |
